Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

csi

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
90
Opis - csi

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 90 użytkowników pobrało csi z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CSI: Miami

  CSI: Miami to kolejna część serii gier, które bazują na bardzo popularnym amerykańskim serialu CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Tym razem twórcy postanowili przenieść graczy właśnie do Miami, gdzie toczy się akcja tej gry.

 • CSI: NY

  CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Yorku to bardzo popularny serial kryminalny, który ma wielu fanów na całym świecie. Spora popularność tego dzieła zachęciła twórców do stworzenia gry o podobnym tytule.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  90
  Pobierz za darmo csi . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CSI: 3 Wymiary Zbrodni

  CSI: 3 Wymiary Zbrodni to kolejna już część przygód pracownika wydziału zabójstw, który musi się zmierzyć z kilkoma ważnymi i wymagającymi zagadkami.

 • CSI: Niezbite dowody

  CSI: Hard Evidence to już piąta gra o przygodach detektywów z CSI, której akcja ponownie wraca do miasta kasyn i neonów, a mianowicie Las Vegas.

 • CSI: Mordercze Zamiary

  Gry CSI to przygodowa seria oparta na cieszącym się duża popularnością serialu telewizyjnym. Podobnie jak i odcinki serialu, także i gry na nim oparte z pewnością przypadna do gustu wszystkim miłośnikom kryminału.

csi Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 90 użytkowników pobrało csi z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: csi