Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

crm gonet

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
94
Opis - crm gonet

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 94 użytkowników pobrało crm gonet z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • GoNet CRM Support System 5.81

  GO-NET CRM Support System to narzędzie pozwalające na usprawnienie procesów biznesowych Państwa firmy.

 • OKAY CRM 2

  OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podchodzić do kontaktów ze swoimi klientami.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  94
  Pobierz za darmo crm gonet . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Band CRM 1.1

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.

 • CRM Berberis 4.0.0.3

  Berberis to kompleksowy system typu CRM. Stworzony w architekturze klient-serwer, w zależności od wersji, może współpracować z serwerami baz danych: Oracle, bądź PostgreSQL.

 • CRM Berberis Minima 3.0.7.6

  CRM Berberis Minima został stworzony na bazie naszego rozbudowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Program przeznaczony jest do pracy na jednym stanowisku komputerowym.

crm gonet Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 94 użytkowników pobrało crm gonet z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: crm gonet