Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

crm berberis minima 5 0

Data dodania:
2016-09-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
119
Opis - crm berberis minima 5 0

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 119 użytkowników pobrało crm berberis minima 5 0 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CRM Berberis Minima 5.0.0.5

  CRM Berberis Minima to ograniczona funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatna odmiana programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem - Systemu Berberis firmy BMS Creative.

 • CRM Berberis Minima 5.0.5.10

  CRM Berberis Minima 5.0.5.10 jest bezpłatną wersją programu przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwami – System Berberis. Jego wersja demo wraz z opisem znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, a czym się różni bezpłatna edycja?

 • Data dodania:
  2016-09-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  119
  Pobierz za darmo crm berberis minima 5 0 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CRM Berberis Minima 3.0.7.6

  CRM Berberis Minima został stworzony na bazie naszego rozbudowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Program przeznaczony jest do pracy na jednym stanowisku komputerowym.

 • CRM Berberis Minima 5

  CRM Berberis Minima to jednostanowiskowy składnik pakietu CRM Berberis służącego do obsługi przedsiębiorstwa. CRM Berberis Minima służy do zarządzania kontaktami handlowymi w małych przedsiębiorstwach, w tym prowadzenie ewidencji kontrahentów, rejestrowanie i planowanie działań, tworzenie grup marketingowych czy wysyłanie korespondencji seryjnej.

 • CRM Berberis 4.0.0.3

  Berberis to kompleksowy system typu CRM. Stworzony w architekturze klient-serwer, w zależności od wersji, może współpracować z serwerami baz danych: Oracle, bądź PostgreSQL.

crm berberis minima 5 0 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 119 użytkowników pobrało crm berberis minima 5 0 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: crm berberis minima 5 0