Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

contacts manager

Data dodania:
2016-08-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
57
Opis - contacts manager

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-09 już 57 użytkowników pobrało contacts manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Contacts Manager 1.12

  Contacts Manager 1.12 to ciekawa aplikacja do zarządzania i edycji kontaków w telefonach z systemem Symbian.

 • Data dodania:
  2016-08-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  57
  Pobierz za darmo contacts manager . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Open Contacts 6.1.7.772

  Open Contacts służy do przechowywania i zarządzania kontaktami. Aplikacja pozwala na eksport danych do formatów EXcel, CSV, XML oraz vCard. Import możliwy jest do do formatów Outlook Express, MS Outlook, LIDF, CSV, Eudora, Netscape/Mozilla/Portable Thunderbird.

 • Contacts Transfer 3rd Edition 3.02

  Contacts Transfer to funkcjonalny program służący do transferu całej bazy danych z kontaktami pomiędzy telefonami z systemem Symbian.

 • Hidden Contacts 1.01 (S60 3rd)

  Hidden Contacts to aplikacja, która tworzy specjalną książkę adresową za pomocą której możemy ukryć informację o naszych kontaktach.

contacts manager Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-09 już 57 użytkowników pobrało contacts manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: contacts manager