Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

company of heroes tales valor patch

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
121
Opis - company of heroes tales valor patch

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 121 użytkowników pobrało company of heroes tales valor patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Company of Heroes: Tales of Valor patch

  Patch do Company of Heroes: Tales of Valor naprawia szereg błędów wersji podstawowej gry, dzięki czemu gracz może się jeszcze bardziej cieszyć grywalnością.

 • Company of Heroes: Tales of Valor

  Company of Heroes: Tales of valor to gra strategiczna, która jest dodatkiem do świetnego Company of Heroes. Co prawda jest to samodzielne rozszerzenie i nie potrzebujesz do zabawy podstawowej wersji gry, jednak mimo to nie jest możliwy download Tales of Valor w wersji demonstracyjnej. Dlatego też poniższy opis przybliży Ci nieco ten tytuł i pozwoli zdecydować, czy warto wydać na niego pieniądze.

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  121
  Pobierz za darmo company of heroes tales valor patch . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Company of Heroes: Tales of Valor – kody

  Kody do Company of Heroes: Tales of Valor ułatwia Ci zdobycie większej sławy na polu bitwy, podczas walk w II Wojnie Światowej.

 • Company of Heroes: Kompania Braci patch

  Patch do Company of Heroes: Kompania Braci poprawia jakość gry, zarówno w wymiarze grafiki i płynności gry jak i grywalności. Dzięki łatce gracz będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się efektami i możliwościami gry.

 • Company of Heroes: Kompania Braci

  Gry strategiczne to dość interesujący gatunek gier, w którym z pewnością nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Dowodem tego choćby świetny rts Company of Heroes Kompania Braci, który ukazał się w 2006 roku i po dziś dzień cieszy się uznaniem graczy. Jesteś ciekaw, dlaczego? Pobierz demo Kompania Braci, a przekonasz się samemu.

company of heroes tales valor patch Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 121 użytkowników pobrało company of heroes tales valor patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: company of heroes tales valor patch