Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

comand and conquer

Data dodania:
2016-08-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
56
Opis - comand and conquer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-12 już 56 użytkowników pobrało comand and conquer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Conquer Online 2.0

  Conquer Online to gra sieciowa, której akcja osadzona jest w świecie inspirowanym japońskimi mitami. Możesz stworzyć tu wojownika ninja, łucznika, maga ognia, maga wody, wojownika i trojana (wojownika walczącego dwoma brońmi równocześnie).

 • Command & Conquer 5

  Command & Conquer 5 to kolejna już część jednej z najpopularniejszych gier strategicznych w historii, która po kilku niezbyt udanych próbach ma powrócić do korzeni i odzyskać uznanie w oczach graczy.

 • Data dodania:
  2016-08-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  56
  Pobierz za darmo comand and conquer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Command & Conquer: Renegade

  W Command and Conquer Renegade gracz ma możliwość wcielić się w postać kapitana Nicka „Havoc” Parkera. Jest on wysłany przez organizację GDI w celu uwolnienia cennych naukowców z rąk Bractwa NOD.

 • Command & Conquer: Generals

  GLA to niebezpieczne ugrupowanie terrorystyczne, które robi wszystko by wcielić w życie swoje niecne plany. W tym celu atakują oni Chiny i USA i prowokują oba te mocarstwa do konfrontacji, która może się szybko przerodzić w gigantyczną wojnę. W wydarzeniach tych, możemy uczestniczyć dzięki Command & Conquer: Generals.

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

  Command & Conquer 4: Tiberian Twilight to najnowsza część kultowej serii strategii RTS z serii C&C. Gra już wkrótce będzie miała swoją premierę światową premierę. Natomiast Command & Conquer 4 po polsku ukaże się jako Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch.

comand and conquer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-12 już 56 użytkowników pobrało comand and conquer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: comand and conquer