Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

collins

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
50
Opis - collins

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 50 użytkowników pobrało collins z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Collins Polish Dictionary (PocketPC) 7.02

  Collins Polish Dictionary na platformy Windows Mobile to doskonały program wspomagający naukę języka angielskiego. Słownik Collins Polish Dictionary na urządzenia mobilne jest na tyle skuteczny i szybki, że w ciągu ułamku sekundy wyszukuje polskie tłumaczenie wybranego słowa.

 • mYDePeDict 0.1.2

  Jest to aplikacja dla telefonów komórkowych. Umożliwia korzystanie ze słowników Angielskiego - "Collins" oraz Niemieckiego - "Langenscheidt" firmy Young Digital Planet przy pomocy telefonu.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  50
  Pobierz za darmo collins . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • I Am Alive

  W grze I am alive wcielamy się w role mieszkańca Chicago. Miasto zostało kompletnie zniszczone przez straszliwy kataklizm, a naszym zadaniem jest walka o przetrwanie.

collins Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 50 użytkowników pobrało collins z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: collins