Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

collins polish english

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
188
Opis - collins polish english

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 188 użytkowników pobrało collins polish english z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Collins Polish Dictionary (PocketPC) 7.02

  Collins Polish Dictionary na platformy Windows Mobile to doskonały program wspomagający naukę języka angielskiego. Słownik Collins Polish Dictionary na urządzenia mobilne jest na tyle skuteczny i szybki, że w ciągu ułamku sekundy wyszukuje polskie tłumaczenie wybranego słowa.

 • Polish English Dictionary by SVCon

  Doskonały, mobilny słownik polsko - angielski i angielsko - polski, zawierający ponad 10 000 popularnych zwrotów.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  188
  Pobierz za darmo collins polish english . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • English Translator 3.2

  English Translator firmy Techland należy do najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie translatorów komputerowych tłumaczących tekst z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

 • SlovoEd Express Polish Dictionaries

  SlovoEd Express to wszechstronna aplikacja pracująca na systemach Symbian OS, z której pomocą przetłumaczymy polskie wyrazy na jeden z ośmiu dostępnych języków.

 • English Translator 3 0 patch aktualizacyjny do wersji 3.21

  Kompletne uaktualnienie doskonałego programu tłumaczącego English Translator firmy Techland, z wersji 3.0 do najnowszej wersji 3.21, zawierające wszystkie wcześniejsze poprawki

collins polish english Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 188 użytkowników pobrało collins polish english z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: collins polish english