Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

collins dictionary polish for windows xp

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
53
Opis - collins dictionary polish for windows xp

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 53 użytkowników pobrało collins dictionary polish for windows xp z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Collins Polish Dictionary (PocketPC) 7.02

  Collins Polish Dictionary na platformy Windows Mobile to doskonały program wspomagający naukę języka angielskiego. Słownik Collins Polish Dictionary na urządzenia mobilne jest na tyle skuteczny i szybki, że w ciągu ułamku sekundy wyszukuje polskie tłumaczenie wybranego słowa.

 • Polish English Dictionary by SVCon

  Doskonały, mobilny słownik polsko - angielski i angielsko - polski, zawierający ponad 10 000 popularnych zwrotów.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  53
  Pobierz za darmo collins dictionary polish for windows xp . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • LingvoSoft Dictionary 2008 French Polish 4.1.88 (Pocket PC)

  LingvoSoft Dictionary 2008 jest typowym słownikiem francusko polskim, polsko francuskim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German Polish (Pocket PC)

  LingvoSoft Talking Dictionary 2008 jest typowym słownikiem niemiecko polskim, polsko niemieckim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Co z Windows XP?

  Co z Windows XP?Co z Windows XP? Jak powszechnie wiadomo w dniu ...

collins dictionary polish for windows xp Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 53 użytkowników pobrało collins dictionary polish for windows xp z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: collins dictionary polish for windows xp