Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

codek pac

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - codek pac

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 28 użytkowników pobrało codek pac z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • K Lite Codec Pack 5 7 0 Basic

  Kodeki video i audio są jednym z podstawowych elementów zapewniających bezproblemowe używanie komputera. Odkodowują one strumień danych a więc umożliwiają odtwarzanie plików, w tym przypadku, multimedialnych.

 • K Lite Codec Pack 4.1.7 Standard

  K-lite Codec Pack Standard to podstawowa wersja pakietu kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie wszystkich najpopularniejszych formatów multimedialnych. Poza kodekami pakiet zawiera odtwarzacz plików Media Player Classic.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo codek pac . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FoxyProxy 2.8.4

  FoxyProxy jest zaawansowanym menedżerem proxy, który całkowicie zastępuje ograniczone możliwości ustawiania proxy Firefoksa. Oferuje ono więcej funkcji niż SwitchProxy, ProxyButton, QuickProxy, xyzproxy, ProxyTex, TorButton itp.

 • K Lite Codec Pack 4.1.7 Corporate Edition

  K-lite Codec Pack to pakiet kodeków firmy KL Software. Umożliwia on odtwarzanie i kodowanie wszystkich najpopularniejszych formatów multimedialnych. Poza kodekami pakiet zawiera odtwarzacz plików Media Player Classic.

 • PocketMan 2 1.01

  PocketMan to remake znanej już w latach osiemdziesiątych gry Pac-Man.

codek pac Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 28 użytkowników pobrało codek pac z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: codek pac