Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cod black ops

Data dodania:
2016-10-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
65
Opis - cod black ops

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 65 użytkowników pobrało cod black ops z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Call of Duty: Black Ops

  COD: Black Ops to siódma odsłona popularnej serii gier akcji, której fani nie mogą się już doczekać. Wedle wstępnych informacji ma ona prezentować misje w różnych okresach historycznych, nie obędzie się też bez kontrowersji.

 • Call of Duty: Black Ops gameplay

  Pięciominutowy filmik z gry Call of Duty: Black Ops. Premiera odbyła się się w połowie listopada.

 • Data dodania:
  2016-10-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  65
  Pobierz za darmo cod black ops . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Call of Duty: Black Ops trailer

  Trailer Call of Duty: Black Ops to krótki, trwający niecałą minutę filmik, który prezentuje sceny z nachodzącej, siódmej odsłony popularnej serii. Przypomina on zapowiedź filmu akcji – mamy tu eksplozje, skrytobójstwa, żołnierzy kamuflujących się w śniegu i inne sceny.

 • Field Ops

  Field Ops to gra będąca połączeniem klasycznej strategii czasu rzeczywistego, oraz strzelanki, która na pewno zostanie doceniona przez graczy na całym świecie.

 • Renegade Ops

  Renegade Ops to ciekawy tytuł, który pozwala nam spojrzeć na silnik Avalanche 2.0 z lotu ptaka.

cod black ops Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-13 już 65 użytkowników pobrało cod black ops z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: cod black ops