Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

civ

Data dodania:
2016-10-01
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
13
Opis - civ

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 13 użytkowników pobrało civ z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Sid Meier's Civilization II

  Gra Civilization 2 doczekała się już status kultowej. Nic zresztą dziwnego, bowiem po dziś dzień jest jedną z najchętniej granych gier strategicznych na świecie.

 • Civilization IV

  Civilization IV to legendarna już gra komputerowa, która wyszła spod ręki ojca współczesnych strategii - Sida Meiera. Wcielasz się tu w przywódcę jednego z narodów, prowadząc go od epoki kamienia łupanego po kolonizację obcych planet.

 • Data dodania:
  2016-10-01
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  13
  Pobierz za darmo civ . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Sid Meier's Civilization III

  Gra Civilization 3 była przełomową odsłoną dla całej serii, choć zyskała sobie dość odmienne opinie.

 • Civilization

  gracz wciela się w założyciela cywilizacji, od jego działań zależy, czy będzie do duże imperium wpływające na losy planety

 • Nieoficjalne Spolszczenie Civilization IV

  Pobierz bezpłatne spolszczSpolszczenie do gry Civilization IV - które daje Ci mozliwość gry w całkowicie spolszczonej wersji.

civ Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 13 użytkowników pobrało civ z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: civ