Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cities xl

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
54
Opis - cities xl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 54 użytkowników pobrało cities xl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Cities XL

  Myślałeś kiedyś o zawodzie projektanta miasta? Jeśli tak, to z pewnością poznałeś już tytuł SimCity. A czy wiesz, że pojawił się poważny konkurent dla tej serii? To Cities XL.

 • Cities XL trailer

  Trailer Cities XL to filmik ukazujący tą grę, w której wcielasz się we wszechmocnego burmistrza miasta. Możesz budować wyciągi, nartostrady i skocznie, stawiać wielkie miasta pełne drapaczy chmur oraz nawiązywać komunikację z innymi miastami budowanymi przez żywych graczy.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  54
  Pobierz za darmo cities xl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Cities in Motion

  Cities in Motion to gra, która spodoba się wszystkim miłośnikom zabaw w rozwój, budowanie i ulepszanie. Mamy tu mianowicie strategię ekonomiczną, w której budujemy sieci komunikacyjne. Do dyspozycji graczy oddano kilka różnych miast w różnych okresach historycznych.

 • Cities in Motion Patch

  Patch do Cities In Motion to łatka, którą wypada polecić każdemu posiadaczowi gry. Łata ona kilka dostrzeżonych w zabawie usterek i pozwala na ulepszenie gamaplayu.

cities xl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 54 użytkowników pobrało cities xl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Cities XL