Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cities xl 2011

Data dodania:
2016-10-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
195
Opis - cities xl 2011

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 195 użytkowników pobrało cities xl 2011 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Cities XL

  Myślałeś kiedyś o zawodzie projektanta miasta? Jeśli tak, to z pewnością poznałeś już tytuł SimCity. A czy wiesz, że pojawił się poważny konkurent dla tej serii? To Cities XL.

 • Cities XL trailer

  Trailer Cities XL to filmik ukazujący tą grę, w której wcielasz się we wszechmocnego burmistrza miasta. Możesz budować wyciągi, nartostrady i skocznie, stawiać wielkie miasta pełne drapaczy chmur oraz nawiązywać komunikację z innymi miastami budowanymi przez żywych graczy.

 • Data dodania:
  2016-10-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  195
  Pobierz za darmo cities xl 2011 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Cities in Motion

  Cities in Motion to gra, która spodoba się wszystkim miłośnikom zabaw w rozwój, budowanie i ulepszanie. Mamy tu mianowicie strategię ekonomiczną, w której budujemy sieci komunikacyjne. Do dyspozycji graczy oddano kilka różnych miast w różnych okresach historycznych.

 • Cities in Motion Patch

  Patch do Cities In Motion to łatka, którą wypada polecić każdemu posiadaczowi gry. Łata ona kilka dostrzeżonych w zabawie usterek i pozwala na ulepszenie gamaplayu.

 • F Secure Anti Virus 2011 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

cities xl 2011 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 195 użytkowników pobrało cities xl 2011 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: cities xl 2011