Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ciekawostki

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
81
Opis - ciekawostki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 81 użytkowników pobrało ciekawostki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • GNOME 2 32

  GNOME 2.32 to znane i lubiane wśród użytkowników systemu operacyjnego Linux. Najnowsze jego wydanie zawiera wiele poprawek oraz nowości. Znadują się wśród nich między innymi meta kontakty, które dodano do komunikatora Empathy

 • iTunes 11

  iTunes 11 to darmowy program stworzony przez firmę Apple dla Mac i PC, którego zdaniem jest obsługa kolekcji plików multimedialnych użytkownika. W iTunes możesz organizować i odtwarzać muzykę i wideo.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  81
  Pobierz za darmo ciekawostki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Wonderland Online v3.0.0

  Wonderland Online to gra sieciowa adresowana do miłośników japońskich kreskówek. Wkraczamy tu do znanego nam z rzeczywistości świata, jednak w wirtualnej wersji jest on pełen magii, potworów i skarbów.

 • Pro evolution Soccer 2011 gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 2011 to trwający ponad siedem minut filmik, który jest zarazem reportażem z siedziby wydawcy – Konami. Zobaczysz na nim między innymi jak wyglądają stanowiska pracy twórców tej wersji PESa, a także fragmenty rozgrywki.

ciekawostki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 81 użytkowników pobrało ciekawostki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ciekawostki