Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

chrono storm siberian strike

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
34
Opis - chrono storm siberian strike

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 34 użytkowników pobrało chrono storm siberian strike z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Chrono Storm: Siberian Strike

  Chronostorm: Siberian Strike to gra strategiczna czasu rzeczywistego rozgrywana w niedalekiej przyszłości podczas hipotetycznego konfliktu między Rosją, a Chinami.

 • Storm over the Pacific

  Wydany wyłącznie na PC Storm over the Pacific to strategia turowa, która przenosi nas do teatru działań II wojny światowej. Jak sugeruje to nazwa, akcja osadzona jest na Pacyfiku, więc nie zabraknie tu działań morskich oraz powietrznych.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  34
  Pobierz za darmo chrono storm siberian strike . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Storm over the Pacific gameplay

  Gameplay Storm over the Pacific to trwający ponad 1:30 materiał wideo, ukazujący rozgrywkę. Można tu zobaczyć takie elementy jak zoomowanie planszy, przesuwanie jednostek, a także oczywiście zapoznać się z oprawą audiowizualną produkcji.

 • Storm over the Pacific trailer

  Trailer gry Storm over Pacific to trwający ponad 1,5 minuty materiał wideo, który pokazuje każdemu, czego spodziewać się po tej produkcji polskiego studia Wastelands Interactive. Nie zobaczymy tu pełnej gry, ale intro wprowadzające w czasy II wojny światowej na Pacyfiku.

 • Motor Storm: Arctic Edge

  Motorstorm: Arctic Edge to gra wyścigiowa stworzona na Playstation Portable przez Bigbig Studios

chrono storm siberian strike Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 34 użytkowników pobrało chrono storm siberian strike z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: chrono storm siberian strike