Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

chkdsk

Data dodania:
2016-09-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
172
Opis - chkdsk

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 172 użytkowników pobrało chkdsk z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CCleaner 2 33 3.25

  CCleaner to aplikacja, dzięki której szybko i łatwo zaprowadzisz porządek w systemie operacyjnym. A ponieważ jest to rzecz dość istotna, radzimy każdemu, aby zapoznał się z tą aplikacją. Tym bardziej, że CCleaner jest za darmo i nie płaci się za jego pobrania ani grosza.

 • Jak naprawić pendrive?

  Pendrive to uzyteczn......omenda bedzie chkdsk. Potem wpisuj...

 • Data dodania:
  2016-09-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  172
  Pobierz za darmo chkdsk . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Wiersz poleceń – najbardziej popularne komendy

  Wiersz polecen to sp......b zmienia go. chkdsk   Sprawdza ...

chkdsk Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-26 już 172 użytkowników pobrało chkdsk z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: chkdsk