Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

chess master 8000

Data dodania:
2016-08-30
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
157
Opis - chess master 8000

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-30 już 157 użytkowników pobrało chess master 8000 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Battle Chess

  Battle Chess to gra w szachy na komputerze.

 • Amusive Chess

  Amusive Chess to zajmujące niewiele miejsca na twardym dysku szachy, jednak mimo to posiadają dość dobrę Sztuczną Inteligencję. Możesz pobrać tą grę całkowicie bezpłatnie - wystaczy tylko kliknąć na link poniżej.

 • Data dodania:
  2016-08-30
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  157
  Pobierz za darmo chess master 8000 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Chess Free

  Chess Free to klasyczne szachy. Aplikacja oferuje możliwość rozgrywki jedno lub dwuosobowej. Warto dodać, że jest zupełnie darmowa!

 • Mastersoft Chess (Multi Language)

  Mastersoft Chess to doskonały program rozrywkowy dla osób uwielbiających grać w szachy na platformę Windows Mobile. Kilka poziomów trudności sprawia, że niema znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy wytrawnym, wieloletnim graczem.

 • Championship Chess Pro for Pocket PC

  Dla miłośników szachowych rozgrywek: ich ulubiona gra w urządzeniach przenośnych.

chess master 8000 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-30 już 157 użytkowników pobrało chess master 8000 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: chess master 8000