Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

chaos faction

Data dodania:
2016-09-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
55
Opis - chaos faction

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-08 już 55 użytkowników pobrało chaos faction z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Red faction 4

  Red Faction 4 to kolejna wizyta na Marsie.

 • Red Faction

  Porządna gra akcji powinna charakteryzować się dobrą fabułą. Red Faction spełnia ten warunek. Przenosimy się tu w przyszłość, do roku 2100 na planetę Mars. Naszym podopiecznym jest Parker, jeden z górników, którzy buntują się przeciwko bezwzględnemu wykorzystywaniu ludzi przez wielką korporację. Gra Red Faction to nie tylko walka Parkera i rebeliantów o wolność, lecz również badanie tajemniczej plagi, która nawiedziła planetę. Oczywiście to tylko skrócony opis Red Faction. Możesz przekonać się samemu, jak wygląda gameplay gry pobierając darmową wersję demo Red Faction.

 • Data dodania:
  2016-09-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  55
  Pobierz za darmo chaos faction . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Red Faction: Guerrilla

  Red Faction: Guerrilla to strzelanka typu TPP na Xbox 360.

 • Red Faction II

  Red Faction II to dynamiczna gra akcji, która powstała na fali sukcesu pierwszej odsłony Red Faction. Tym razem jednak nie będziemy poruszać się po powierzchni obcej planety, a działać na Ziemi w roku 2105.

 • Red Faction: Guerilla

  Wkrótce zostanie wydane nowe red faction na pc o podtytule Guerrilla – produkcja firmy Volition, którą od czerwca mogą się cieszyć posiadacze konsoli (opisywaliśmy już na naszych stronach red faction na xbox). Jest to kolejna strzelanka z serii ukazującej się niemal od dekady, tym razem z widokiem trzecioosobowym (TPP). Fabuła najnowszego red faction osadzona jest po raz kolejny na Marsie, gdzie wcielasz się w postać buntownika przeciwstawiającego się organizacji Earth Defense Force.

chaos faction Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-08 już 55 użytkowników pobrało chaos faction z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: chaos faction