Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

championship manager

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9905
Opis - championship manager

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 9905 użytkowników pobrało championship manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Championship Manager 5

  Championship Manager to seria świetnych managerów piłkarskich, która od lat cieszy się uznaniem graczy na całym świecie.

 • Championship Manager 4

  Pobierz Championship Manager 4 w wersji demonstracyjnej, która pozwoli przetestować Ci ten tytuł przed zakupem jego pełnej wersji.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9905
  Pobierz za darmo championship manager . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Championship Manager 2008

  Championship Manager 08 to kolejna odsłona najpopularniejszego na świecie manager piłkarskiego, który od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród graczy.

 • Championship Manager 2007

  Championship Manager 07 to kolejna odsłona najpopularniejszego na świecie manager piłkarskiego, który od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród graczy.

 • Championship manager 10

  Sprawdź jak zarządza się drużyną piłkarską. Zostań właścicielem klubu sportowego w grze Championship manager 10

championship manager Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 9905 użytkowników pobrało championship manager z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: championship manager