Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

championschip manager 10

Data dodania:
2016-10-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
105
Opis - championschip manager 10

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 105 użytkowników pobrało championschip manager 10 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • FIFA Manager 10

  FIFA Manager 10 game to kolejny po Championship manager 10 ukazujący się w tym roku tytuł dla fanów futbolu i managerów piłkarskich, pragnących poprowadzić własną drużyną przez wszystkie szczeble kariery.

 • Championship manager 10

  Sprawdź jak zarządza się drużyną piłkarską. Zostań właścicielem klubu sportowego w grze Championship manager 10

 • Data dodania:
  2016-10-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  105
  Pobierz za darmo championschip manager 10 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • FIFA Manager 10 VIDEORECENZJA

  Zostań menadżerem piłkarskim w grze FIFA Manager 10. Obejrzyj videorecenzję gry, w której wcielasz się w trenera i zarządcę klubu piłkarskiego. Transfery, taktyka, wielkie pieniądze i wielka piłka gwarantowana.

 • FIFA Manager 10 GAMEPLAY

  Gameplay gry FIFA Manager 10, czyli najnowszej odsłony serii menadżerów piłkarskich, ktora opiera się na disignie gry seri gier FIFA. Zostań menadżerem klubu futbolowego i poprowadź go do największych piłkarskich tytułów.

 • Trailer do FIFA Manager 10

  Trailer FIFA Manager 10, który przygotowuje graczy na wydanie gry.

championschip manager 10 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 105 użytkowników pobrało championschip manager 10 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: championschip manager 10