Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

captain claw

Data dodania:
2016-07-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
75
Opis - captain claw

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-14 już 75 użytkowników pobrało captain claw z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Captain Blood

  Gra Captain Blood to nadchodząca gra akcji, oparta na powieści pod tym samym tytułem. Jej akcja osadzona jest w XVII wieku i opowiada o medyku, który na skutek serii przypadkowych zdarzeń zostaje piratem, a później korsarzem.

 • International Cricket Captain 2006

  International Cricket Captain 2006 to gra sportowa, przypominająca takie tytuły jak np. Championship Manager, czy choćby Football Manager, tyle, że tym razem gracz ma szansę wcielić się nie w menadżera piłkarskiego, ale trenera prowadzącego drużynę krykieta.

 • Data dodania:
  2016-07-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  75
  Pobierz za darmo captain claw . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • International Cricket Captain 2000

  International Cricket Captain 2000 to gra sportowa, która pierwotnie tworzona była przez studio Chris Child, a która jest nie czym innym jak wirtualnym menadżerem, tylko że rozgrywającym się w „świecie” krykieta.

 • International Cricket Captain 2009

  International Cricket Captain 2009 to najnowsza część najlepszego menadżera krykieta, jaki ukazuje się cyklicznie na komputery osobiste od dłuższego czasu. Jest to już 12 część serii, która ma sporą liczbę fanów, zwłaszcza w krajach, gdzie krykiet jest sportem narodowym jak np. w Wielkiej Brytanii.

 • International Cricket Captain 2008

  International Cricket Captain 2008 to gra sportowa, która podobnie jak inne tego typu produkcje ukazuje się cyklicznie co roku, udoskonalając po drodze wszystko to co jeszcze wymaga dopracowania. Jest to klasyczny menadżer sportowy tyle, że osadzony, jak nazwa wskazuje w świecie krykieta.

captain claw Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-14 już 75 użytkowników pobrało captain claw z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: captain claw