Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

canon ir

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
19
Opis - canon ir

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 19 użytkowników pobrało canon ir z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CookingRice

  CookingRice to prosta i nie wielka aplikacja stworzona na Windows Mobile, która zawiera w sobie mnóstwo przepisów do przygotowanie ryżu.

 • DrinkCategorizer 1.0

  Aplikacja DrinkCategorizer stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego już autora Vincent Collura pozwala na tworzenie bazy własnych drinków. DrinkCategorizer po zapisaniu konkretnych pozycji umożliwia zrzut całej bazy do postaci pliku HTML lub TXT.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  19
  Pobierz za darmo canon ir . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS S80)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV, który istnieje już od dosyć dawna.

 • FlexPhotoDB 1.1

  FlexPhotoDB jest dosyć rozbudowanym programem służącym do przeglądania i edycji fotografii.

 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

canon ir Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 19 użytkowników pobrało canon ir z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: CANON IR