Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

call of duty black ops pelna wersja do pobrania

Data dodania:
2011-03-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
98
Opis - call of duty black ops pelna wersja do pobrania

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2011-03-16 już 98 użytkowników pobrało call of duty black ops pelna wersja do pobrania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Call of Duty: Black Ops

  COD: Black Ops to siódma odsłona popularnej serii gier akcji, której fani nie mogą się już doczekać. Wedle wstępnych informacji ma ona prezentować misje w różnych okresach historycznych, nie obędzie się też bez kontrowersji.

 • Call of Duty: Black Ops gameplay

  Pięciominutowy filmik z gry Call of Duty: Black Ops. Premiera odbyła się się w połowie listopada.

 • Data dodania:
  2011-03-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  98
  Pobierz za darmo call of duty black ops pelna wersja do pobrania . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Call of Duty: Black Ops trailer

  Trailer Call of Duty: Black Ops to krótki, trwający niecałą minutę filmik, który prezentuje sceny z nachodzącej, siódmej odsłony popularnej serii. Przypomina on zapowiedź filmu akcji – mamy tu eksplozje, skrytobójstwa, żołnierzy kamuflujących się w śniegu i inne sceny.

 • Call of Duty 7

  Premiera Call of Duty 7 premiera ma mieć miejsce w tym roku. Wiadomo już, że gra nosi podtytuł Black Ops i wedle niepotwierdzonych jeszcze informacji ma przenosić gracza w różne okresy historyczne – od II Wojny Światowej, poprzez Wietnam aż po współczesne czasy.

 • Call of Duty 2

  Call of Duty teraz dostępne także na urządzenia przenośne.

call of duty black ops pelna wersja do pobrania Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2011-03-16 już 98 użytkowników pobrało call of duty black ops pelna wersja do pobrania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: call of duty black ops pelna wersja do pobrania