Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

call of duty 5 world at war patch 1

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
109
Opis - call of duty 5 world at war patch 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 109 użytkowników pobrało call of duty 5 world at war patch 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Call of Duty: World at War patch 1 7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Call of Duty: World at War patch 1 6

  Najnowszy patch do Call of Duty: World at War aktualizuje grę z wersji 1.5 do wersji 1.6. Wersja 1.6 patcha wprowadza 3 nowe mapy do trybu multiplayer oraz nową mapę Nazi Zombie z tajnym ośrodkiem badań Nazi.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  109
  Pobierz za darmo call of duty 5 world at war patch 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Call of Duty: World at War patch 1 4

  Na naszym serwerze znajduje się patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty: World at War likwiduje błędy, które mogłyby być uciążliwe podczas rozgrywki. Warto go pobrać i zainstalować.

 • Call of Duty: World at War patch 1 3

  Jeśli chcemy być dobrze przygotowani na konfrontację z wrogiem warto pobrać patch 1.3. Eliminuje on z gry Call of Duty: World at War wiele błędów, które udało się odkryć od czasu premiery tego tytułu.

 • Call of Duty: World at War patch 1 5

  Aby mieć możliwość w pełni czerpać radość płynącą z gry Call of Duty: World at War i bać się jedynie żołnierzy wroga a nie problemów jakie może przysporzyć nam gra warto pobrać patch 1.5 dostępny na naszej stronie.

call of duty 5 world at war patch 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 109 użytkowników pobrało call of duty 5 world at war patch 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: call of duty 5 world at war patch 1