Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

call of duty 4 modern warfare patch 1 3

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
86
Opis - call of duty 4 modern warfare patch 1 3

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 86 użytkowników pobrało call of duty 4 modern warfare patch 1 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Call of Duty 4: Modern Warfare patch 1 3

  Błędy, które usuwa patch 1.3 wprawdzie nie są niezwykle istotne. Jednak zmiany takie jak poprawnie wyświetlający się chat, lepiej działający anti-lag czy też lepsza celność karabinów snajperskich z pewnością ucieszą część graczy.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare patch 1 6

  Pobierz patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare!, który pozwoli Ci się nacieszyć nowymi mapami gry. Poprawia on również błędy z poprzedniej wersji gry

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  86
  Pobierz za darmo call of duty 4 modern warfare patch 1 3 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Call of Duty 4: Modern Warfare patch 1 7

  Oto ostatni jak dotąd patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare, kolejnej części najbardziej popularnej serii gier wojennych w historii.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare patch 1 4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare patch 1 2

  Patch 1.2 do Call of Duty 4: Modern Warfare poprawia dość istotny błąd związany z wychylaniem się. Jego usunięcie z pewnością ucieszy duże grono graczy, którzy dość często narzekali, że psuje on rozgrywkę.

call of duty 4 modern warfare patch 1 3 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 86 użytkowników pobrało call of duty 4 modern warfare patch 1 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: call of duty 4 modern warfare patch 1 3