Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

call of duty 1

Data dodania:
2016-05-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
45860
Opis - call of duty 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-27 już 45860 użytkowników pobrało call of duty 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Call of duty 1

  Pobierz Call of duty 1 – pierwszą odsłonę kultowej serii gier wojennych.

 • Call of Duty 2

  Call of Duty teraz dostępne także na urządzenia przenośne.

 • Data dodania:
  2016-05-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  45860
  Pobierz za darmo call of duty 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Call of Duty 7

  Premiera Call of Duty 7 premiera ma mieć miejsce w tym roku. Wiadomo już, że gra nosi podtytuł Black Ops i wedle niepotwierdzonych jeszcze informacji ma przenosić gracza w różne okresy historyczne – od II Wojny Światowej, poprzez Wietnam aż po współczesne czasy.

 • Call of Duty 3

  Call of Duty 3 to zgodnie z tytułem trzecia odsłona serii gier akcji osadzonych w realiach II wojny światowej. W tym odcinku mamy rok 1944 i bierzemy udział w zdobywaniu Normandii.

 • Call of Duty 2

  Call of Duty 2 to realistyczna gra akcji osadzona w realiach II Wojny Światowej. Gracz ma do dyspozycji 3, przeplatające się kampanie w trybie gry pojedynczej (single player) oraz kilka zróżnicowanych trybów gry wieloosobowej (multi player).

call of duty 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-27 już 45860 użytkowników pobrało call of duty 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: call of duty 1