Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

call assistant

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
70
Opis - call assistant

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 70 użytkowników pobrało call assistant z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Call Assistant 1.0 (Windows Mobile)

  Call Assistant to prosty program, który zadba o to aby rozmówca który nie może się w danej chwili do nas dodzwonić był powiadamiany automatyczną wiadomością sms. Program może okazać się przydatny w wielu sytuacjach na co dzień jak choćby ważne spotkanie czy lekcje szkolne.

 • Image Assistant 3.0

  Image Assistant jest programem pozwalającym na grupowe zmienianie rozmiaru grafiki.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  70
  Pobierz za darmo call assistant . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Handy Assistant

  Świetna aplikacja do zarządzania połaczeniami użytkownika.

 • Call Sprite 1 5

  Call Sprite to aplikacja rozszerzająca możliwości obsługi połączeń o dodatkowe, specjalne funkcje na platformach Android.

 • Call of Duty 2

  Call of Duty teraz dostępne także na urządzenia przenośne.

call assistant Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 70 użytkowników pobrało call assistant z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: call assistant