Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

buzz aldrins race into space

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
43
Opis - buzz aldrins race into space

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 43 użytkowników pobrało buzz aldrins race into space z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Buzz Aldrins Race into Space

  Buzz Aldrins Race into Space przenosi nas w kosmos. Gracz musi zorganizować i pokierować wyprawą na Księżyc.

 • Race on

  Gra race on to wyścigi samochodowe szwedzkiej firmy SimBin (twórców m.in. RACE ’07, GTR i STCC), których premiera nastąpi już lada dzień, bo 15 września (niestety żadna rodzima firma nie planuje obecnie wydania race on po polsku). Rozgrywka turniejowa składa się tu z kolejnych wyścigów z serii World Touring Car Championship, w których musimy ponadprzeciętnie zapunktować swoją jazdą, by przejść do następnych etapów. Dostępne są też trasy wyścigów Formula Masters oraz Swedish Touring Car Championship dzięki „wbudowaniu” w grę praktycznie całości rozgrywki z STCC i RACE ’07. Możemy pokonywać 30 tras przy użyciu każdego z 39 aut.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  43
  Pobierz za darmo buzz aldrins race into space . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • TOCA Race Driver

  Dzięki TOCA Race Driver będziemy mogli rozpocząć karierę kierowcy wyścigowego. Razem z naszym zespołem, musimy zrobić co tylko się da by zostać mistrzem. Gra oferuje niezwykle wysoki poziom realizmu, więc nie jest to produkcja dla każdego.

 • Arcade Race 1.22

  Posiadająca pseudo trójwymiarową grafikę, wciągająca gra w wyścigi samochodowe. Widok w Arcade Race przedstawiony graczowi prezentuje się jako perspektywa z trzeciej osoby (3rd person perspective).

 • TOCA Race Driver 3

  TOCA Race Driver 3 pozwala podjąć rywalizację, w jednej z wielu dostępnych serii wyścigowych. Wykorzystując wybrany model samochodu, możemy zawalczyć o zostanie najlepszym kierowcom.

buzz aldrins race into space Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 43 użytkowników pobrało buzz aldrins race into space z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: buzz aldrins race into space