Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

brytyjski kodeks drogowy

Data dodania:
2016-09-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
158
Opis - brytyjski kodeks drogowy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-06 już 158 użytkowników pobrało brytyjski kodeks drogowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Przepisy Drogowe 1.2

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Skrzyżowania 1.01

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 • Data dodania:
  2016-09-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  158
  Pobierz za darmo brytyjski kodeks drogowy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • 3D Driving School 5.1

  3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych.

 • Transformers: Wojna o Cybertron

  Gry z serii Transformers coraz częściej wdzierają się w świat gier komputerowych, a wszystko to za sprawą ogromnej popularności, jaką futurystyczne mechy zyskały po premierze filmów.

 • Indiana Jones and the Fountain of Youth

  Indiana Jones to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Najsłynniejszy archeolog świata gościł na ekranach kin już kilka razy, pojawiał się także parokrotnie na ekranach komputerów.

brytyjski kodeks drogowy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-06 już 158 użytkowników pobrało brytyjski kodeks drogowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: brytyjski kodeks drogowy