Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

brydz z komputerem

Data dodania:
2014-02-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
423
Opis - brydz z komputerem

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-02-04 już 423 użytkowników pobrało brydz z komputerem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Robbie the Robot 022

    Robbie the Robot to aplikacja umożliwiająca rozmawianie z komputerem.

  • KM Remote 2.6

    KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows.

  • Data dodania:
    2014-02-04
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    423
    Pobierz za darmo brydz z komputerem . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Access Remote PC 5.2

    Dostępny za free Access Remote to program, który pozwoli Ci na zdalne sterowanie komputerem za pomocą klawiatury bądź myszki. Jak to działa? Na komputerze, który ma być sterowany, instalujemy klienta, a na sterującym serwer. Połączenia są zabezpieczone 160-bitowym kluczem.

  • Sleepy 6.2

    Sleepy to jak sama nazwa wskazuje program pozwalający na automatyczne wyłączenie komputera, a także jego restart. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest możliwość automatycznego zapisu danych dokumentów przed zamknięciem systemu, co w zupełności pozwala na ograniczenie ingerencji użytkownika do minimum.

  • TeamViewer 8

    TeamViewer to prosty w obsłudze program komputerowy, który umożliwia zdalną kontrolę nad różnymi komputerami za pośrednictwem sieci i to bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania przez klientów.

brydz z komputerem Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-02-04 już 423 użytkowników pobrało brydz z komputerem z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: brydz z komputerem