Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

blur

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1613
Opis - blur

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1613 użytkowników pobrało blur z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Blur

  Jeśli lubisz szybkie, mocne wyścigi, z pewnością powinienes zwrócić uwagą na nadchodzący tytuł o nazwie Blur. To next-genowe wyścigi stworzone przez studio Bizzare Creations, czyli autorów świetnego Project Gotham Racing.

 • Blur Trailer

  Trailer do gry Blur

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1613
  Pobierz za darmo blur . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Patch EAX/Blur Hotfix

  Poprawka eliminująca nieprawidłową obsługą technologii EAX oraz usuwająca efekt rozmycia (blur) który pojawiał się po scenach przerywnikowych i sekwencjach dialogowych.

 • Falco Image Studio 3.6

  Falco Image Studio to narzędzie graficzne do tworzenia, edycji i eksportowania plików graficznych. Program charakteryzuje się prostotą obsługi i zrozumiałym dla każdego menu

 • Falco Icon Studio 4.7

  Falco Icon Studio 4.7 to narzędzie graficzne do tworzenia, edycji i eksportowania ikon. Aplikacja pozwala także na edycję, eksport i zarządzanie nie tylko ikonami, ale i innymi niewielkimi plikami graficznymi.

blur Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1613 użytkowników pobrało blur z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: blur