Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

blokada rodzicielska

Data dodania:
2016-08-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
170
Opis - blokada rodzicielska

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-23 już 170 użytkowników pobrało blokada rodzicielska z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Blokada komputera – jak zrobić to skutecznie?

  Po co blokuje sie ko...Metody blokowania ko...

 • Beniamin 3.3

  Beniamin 3.3 to prosty w obsłudze program, dzięki któremu rodzice mogą w pełni kontrolować przeglądanie treści w Internecie przez ich pociechy.

 • Data dodania:
  2016-08-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  170
  Pobierz za darmo blokada rodzicielska . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WebLock 1.3 Beta

  WebLock jest programem zapewniającym bezpieczny dostęp do zasobów sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci na komputer).

 • Strażnik Ucznia 2.0

  Strażnik Ucznia 2.0 firmy Nowe Media to program stworzony w trosce o bezpieczeństwo dzieci w sieci Internet.

 • Beniamin 3

  Beniamin to program, który sprawi, że Twoje dziecko będzie znacznie bezpieczniejsze w czasie korzystania z zasobów sieci Internet.

blokada rodzicielska Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-23 już 170 użytkowników pobrało blokada rodzicielska z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: blokada rodzicielska