Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

blokada reklam

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
261
Opis - blokada reklam

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 261 użytkowników pobrało blokada reklam z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Blokada komputera – jak zrobić to skutecznie?

  Po co blokuje sie ko...Metody blokowania ko...

 • PDF Password Remover 3.0

  PDF Password Remover służy do usuwania zabezpieczeń rodzaju "owner password" – blokada możliwości edycji dokumentu.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  261
  Pobierz za darmo blokada reklam . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Adblock Plus 0.7.5.5

  Masz dość oglądania denerwujących reklam i banerów, które dodatkowo wydłużają wczytywanie stron? Zainstaluj Adblock Plus i uwolnij się od nich!

 • WebLock 1.3 Beta

  WebLock jest programem zapewniającym bezpieczny dostęp do zasobów sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci na komputer).

blokada reklam Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 261 użytkowników pobrało blokada reklam z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: BLOKADA REKLAM