Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

blok ekipa

Data dodania:
2016-10-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
24
Opis - blok ekipa

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 24 użytkowników pobrało blok ekipa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • KDE SC 4.5

  KDE od lat cieszy się uznaniem wszystkich, którzy go używają. Toteż odpowiedzialna z nie ekipa wciąż pracuje nad ulepszanie tej platformy programistycznej, a najnowszą odsłoną jest środowisko graficzne KDE 4.5.0.

 • Ipla 2.6

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • Data dodania:
  2016-10-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  24
  Pobierz za darmo blok ekipa . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • IPLA 2 0

  IPLA to platforma multimedialna pozwalająca oglądać telewizję internetową IPLA. Poprzez IPLA 2.0 można oglądać programy transmitowane na żywo lub zamówić usługę VOD.

 • Dungeon Master

  Dungeon Master to gra, w której jako drużyna pokonujemy potwory.

 • Alone in the Dark 3

  Trzecia odsłona Alone In the Dark rozgrywa się w dość dziwnym miejscu, a mianowicie na… Dzikim Zachodzie. Jesteś ciekaw, co tym razem spotkało Edwarda Carnby’ego?

blok ekipa Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-27 już 24 użytkowników pobrało blok ekipa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: BLOK EKIPA