Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

blacksite

Data dodania:
2016-10-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
62
Opis - blacksite

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 62 użytkowników pobrało blacksite z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • BlackSite: Area 51

  BlackSite: Area 51 to światna gra akcji, w której naszym celem jest eliminacja obcych przybyszów z tytułowej Strefie 51, czyli obszarze, w którym ponoć armia USA znalazła rozbity statek UFO.

 • BlackSite: Area 51 trailer

  Trailer BlackSite to trwający ponad minutę filmowy zwiastun dynamicznej gry akcji, w której Twoim celem jest eliminacja obcych, jacy grasują w tytułowej Strefie 51.

 • Data dodania:
  2016-10-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  62
  Pobierz za darmo blacksite . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • BlackSite: Area 51 patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.

 • BlackSite: Area 51 gameplay

  Gameplay BlackSite to trwający ponad piec minut filmik, nagrywany podczas grania w ten tytuł. Zobaczysz na nim pierwsza misję wykonywaną w grze – ma ona miejsce w Iraku i pozwala zapoznać się z mechaniką zabawy oraz jej oprawą audiowizualną.

blacksite Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 62 użytkowników pobrało blacksite z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: blacksite