Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

biznes plan

Data dodania:
2016-10-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
74
Opis - biznes plan

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 74 użytkowników pobrało biznes plan z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • SMS Biznes 1.0.74.0

  Program przeznaczony do wysyłania wiadomości tekstowych prosto z komputera PC.

 • Infor System Magazyn Biznes

  Infor System Magazyn Biznes to program wykonany przez specjalistów w dziedzinie tworzeni aplikacji pod kątem używania ich w biznesie. Dzięki jego zastosowaniu każdy właściciel firmy lub też osoba odpowiedzialna za magazyn zostanie znacznie odciążona.

 • Data dodania:
  2016-10-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  74
  Pobierz za darmo biznes plan . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • OmniPlan 1.1.2

  OmniPlan to program pomagający stworzyć plan projektu wraz z jego budżetem.

 • GTplan

  GTplan jest programem, który umożliwia tworzenie zaawansowanych biznes-planów. Stworzony został z myślą przede wszystkim o początkujących przedsiębiorcach, którzy starają się o dotacje lub kredyty i potrzebują odpowiednio opracowanego planu prowadzonej działalności.

 • GTplan

  GTplan to aplikacja umożliwiająca tworzenie profesjonalnych biznes planów, która została stworzona z myślą o początkujących biznesmenach, starających się m.in. o dotacje czy kredyty, którzy potrzebują skutecznego i dobrze opracowanego planu własnej działalności.

biznes plan Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 74 użytkowników pobrało biznes plan z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: BIZNES PLAN