Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

biblioteka

Data dodania:
2016-09-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
60
Opis - biblioteka

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-25 już 60 użytkowników pobrało biblioteka z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • KOBi Biblioteka 2.0

  KOBi - Komputerowa Obsługa Bibliotek i Czytelni pozwala na sprawniejszą obsługę czytelników. Prowadzi kompleksową obsługę pracy biblioteki rejestrując wszystkie informacje o wypożyczonych książkach i czytelnikach.

 • Bibliotekarz NET

  Bibliotekarz .NET to darmowy, bardzo ciekawy program, który jak sama nazwa wskazuje służy do katalogowania i organizowania pracy bibliotek, zarówno tych domowych, jak i publicznych, niemniej jednak nie obejmujących zbiorów większych niż 50 tysięcy.

 • Data dodania:
  2016-09-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  60
  Pobierz za darmo biblioteka . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • UCL 1.03

  UCL to przenośna biblioteka obsługująca bezstratną kompresję danych.

 • EKG 1.7

  Eksperymentalny klient gadu-gadu dla systemów uniksowych.

 • TweakNow WinSecret 3.4

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

biblioteka Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-25 już 60 użytkowników pobrało biblioteka z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: biblioteka