Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

best alarms

Data dodania:
2016-09-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
33
Opis - best alarms

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 33 użytkowników pobrało best alarms z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Best Alarms 1.03 (Symbian S60 3rd Edition)

  Program jest alternatywą dla standardowego budzika. Umożliwia ustawienie wielu alarmów oraz zdefiniowanie cykliczności, dźwięku i głośności dzwonka dla każdego z osobna.

 • y alarms 0.51

  Aplikacja Y-alarms stworzona na telefony z systemem Symbian OS to świetna alternatywa dla standardowego budzika wbudowanego w systemie naszego telefonu.

 • Data dodania:
  2016-09-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  33
  Pobierz za darmo best alarms . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • VoicesAlarms 1.0

  VoicesAlarms to aplikacja pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile zaprojektowana i napisana przez znanego nam już autora Vincenta Collure.

 • AlarmsPINs 1.0

  Narzędzie AlarmsPINs stworzone na potrzeby platform Windows Mobile przez znanego programistę Vincenta Collure to skuteczne rozwiązanie dla osób zapominalskich.

best alarms Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 33 użytkowników pobrało best alarms z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: best alarms