Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

berberis multiminima

Data dodania:
2016-10-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
67
Opis - berberis multiminima

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-10 już 67 użytkowników pobrało berberis multiminima z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CRM Berberis MultiMinima 5.0.0.5

  CRM Berberis MultiMinima to jedna z wersji naszego rozbudowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Podobnie jak Minima jest ona wyposażona w funkcje niezbędne do prowadzenia ewidencji kontrahentów, rejestrowania i planowania działań, tworzenia grup marketingowych, czy wysyłania korespondencji seryjnej.

 • CRM Berberis 4.0.0.3

  Berberis to kompleksowy system typu CRM. Stworzony w architekturze klient-serwer, w zależności od wersji, może współpracować z serwerami baz danych: Oracle, bądź PostgreSQL.

 • Data dodania:
  2016-10-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  67
  Pobierz za darmo berberis multiminima . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • System Berberis 5 0 0 5

  System Berberis to nowoczesny koncepcyjnie system ERP, który wspiera działania przedsiębiorstwa w całym obszarze związanym z szeroko rozumianą obsługą klienta.

 • System Berberis MultiMinor 5.0.0.5

  System Berberis MultiMinor to jedna z wersji rozbudowanego Systemu Berberis do zarządzania przedsiębiorstwem. Podobnie jak Minor spełnia wiele istotnych zadań podejmowanych przez firmę w różnych dziedzinach jej aktywności.

 • CRM Berberis Minima 3.0.7.6

  CRM Berberis Minima został stworzony na bazie naszego rozbudowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. Program przeznaczony jest do pracy na jednym stanowisku komputerowym.

berberis multiminima Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-10 już 67 użytkowników pobrało berberis multiminima z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: berberis multiminima