Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

bbc

Data dodania:
2016-10-08
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
86
Opis - bbc

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 86 użytkowników pobrało bbc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • BBC Radio 4.11

  BBC Radio to widget umożliwiający słuchanie radiowych rozgłośni przez internet.

 • myPlayer Lite 1.650

  Aplikacja myPlayer lite na Windows Mobile nie jest zwykłym odtwarzaczem wideo. Program zapewnia dostęp do serwisu BBC iPlayer, Four On Demand, Five On Demand, MSN Video oraz SBS bezpośrednio, bez konieczności posiadania nakładki flash, jaka jest wymagana w przypadku zwykłej przeglądarki na telefon.

 • Data dodania:
  2016-10-08
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  86
  Pobierz za darmo bbc . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • World News 0 3 2

  World News to dosłownie niezbędna aplikacja dla ludzi zorientowanych i spragnionych wciąż to nowych informacji zarówno z kraju jak i ze świata.

 • Subtitle Edit 3.3.4

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Google Earth 5.1

  Google Earth to program ukazującym glob ziemski za zdjęciach satelitarnych. Program pozwala dowolnie obracać kulą ziemską i powiększać dowolnie wybrane fragmenty mapy.

bbc Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-08 już 86 użytkowników pobrało bbc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: bbc