Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

band crm

Data dodania:
2016-10-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
83
Opis - band crm

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-03 już 83 użytkowników pobrało band crm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Band CRM 1.1

  Band CRM to prosty w obsłudze program, który pomoże w pracy różnego rodzaju zespołom muzycznym. Dzięki prezentowanej aplikacji zarządzanie zleceniami, czy prowadzenie bazy klientów nie powinno stanowić żadnego problemu.

 • OKAY CRM 2

  OKAY CRM to jeden z najlepszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientem, który znajdzie zastosowanie w praktycznie każdej firmie, która chce profesjonalnie podchodzić do kontaktów ze swoimi klientami.

 • Data dodania:
  2016-10-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  83
  Pobierz za darmo band crm . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CRM Berberis 4.0.0.3

  Berberis to kompleksowy system typu CRM. Stworzony w architekturze klient-serwer, w zależności od wersji, może współpracować z serwerami baz danych: Oracle, bądź PostgreSQL.

 • Rock Band 2

  Rock Band 2 na PS3 to druga część bardzo dobrej gry muzycznej, która pozwala graczom na wcielenie się w członka rockowej kapeli i grę na różnych instrumentach.

 • Band Hero

  Band Hero – spróbuj stworzyć dream-team!

band crm Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-03 już 83 użytkowników pobrało band crm z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Band CRM