Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

baldur gate opowiesci wybrzez mieczy

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
59
Opis - baldur gate opowiesci wybrzez mieczy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 59 użytkowników pobrało baldur gate opowiesci wybrzez mieczy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Baldur’s Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy

  Pierwszy oficjalny dodatek do gry RPG - Baldur’s Gate.

 • Baldur’s Gate

  Baldur’s Gate to gra, z którą należy się zapoznać, bez względu na to czy jest się fanem RPG czy też nie. Wciągająca fabuła, otwarty świat czy też doskonała polska wersja językowa sprawiają, że nawet dziś, tytuł ten potrafi dostarczać masę rozrywki.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  59
  Pobierz za darmo baldur gate opowiesci wybrzez mieczy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Baldur's Gate II: Cienie Amn

  Plany mrocznego czarodzieja Irenicusa są niezwykle groźne. Musisz się przeciwstawić jego mocy i uratować świat przed złem, którego on jest uosobieniem. Baldur's Gate II: Cienie Amn daje nam możliwość zmierzenia się z poplecznikami zła i walkę o przyszłość świata.

 • Baldur's Gate II: Tron Bhaala

  Baldur's Gate II: Tron Bhaala to jedyny dodatek jaki ukazał się do gry Baldur’s Gate II.

 • Opowieści z Narnii

  Gracze, którzy za pośrednictwem oferowanej przez nas gry postanowią przenieść się do świata Narnii, krainy skutej wiecznym lodem przez złą czarownicę, mają szansę przeżyć świetną przygodę, nawet jeśli nie czytali książki autorstwa C.S. Lewisa ani nie widzieli filmu na jego podstawie.

baldur gate opowiesci wybrzez mieczy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 59 użytkowników pobrało baldur gate opowiesci wybrzez mieczy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Baldur’ Gate: Opowieści Wybrzeż Mieczy