Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

baldur gate ii

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
190
Opis - baldur gate ii

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 190 użytkowników pobrało baldur gate ii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Baldur's Gate II: Tron Bhaala

  Baldur's Gate II: Tron Bhaala to jedyny dodatek jaki ukazał się do gry Baldur’s Gate II.

 • Baldur's Gate II: Cienie Amn

  Plany mrocznego czarodzieja Irenicusa są niezwykle groźne. Musisz się przeciwstawić jego mocy i uratować świat przed złem, którego on jest uosobieniem. Baldur's Gate II: Cienie Amn daje nam możliwość zmierzenia się z poplecznikami zła i walkę o przyszłość świata.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  190
  Pobierz za darmo baldur gate ii . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Baldur’s Gate

  Baldur’s Gate to gra, z którą należy się zapoznać, bez względu na to czy jest się fanem RPG czy też nie. Wciągająca fabuła, otwarty świat czy też doskonała polska wersja językowa sprawiają, że nawet dziś, tytuł ten potrafi dostarczać masę rozrywki.

 • Baldur’s Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy

  Pierwszy oficjalny dodatek do gry RPG - Baldur’s Gate.

 • Spaceys II 1.0

  Spaceys II to strzelanka utrzymana w klimacie lat 80.

baldur gate ii Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 190 użytkowników pobrało baldur gate ii z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Baldur\\\' Gate II