Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

audio recorder for free

Data dodania:
2016-10-01
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
43
Opis - audio recorder for free

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 43 użytkowników pobrało audio recorder for free z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Audio Recorder for Free

  Audio Recorder for Free to darmowy i prosty w użyciu program do nagrywania dźwięku z karty dźwiękowej. Aplikacja zapisuje pliki w formatach MP3, WMA i WAV.

 • ALON Audio Recorder UIQ 3 1.10

  Wysokiej jakości dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3 oraz wav.

 • Data dodania:
  2016-10-01
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  43
  Pobierz za darmo audio recorder for free . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ALON Audio Recorder 3.10 (UIQ)

  Wysokiej jakości dyktafon umożliwiający nagrywanie notatek głosowych oraz rozmów telefonicznych w formacie mp3 oraz wav.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • Free Audio Editor 2009

  Free Audio Editor 2009 to narzędzie do edycji audio. Program pozwala na edycję plików WAV, MP3, WMA, OGG, etc. Aplikacja wyróżnia się rozbudowanym menu efektów dźwiękowych.

audio recorder for free Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 43 użytkowników pobrało audio recorder for free z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: audio recorder for free