Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

atari

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
117
Opis - atari

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 117 użytkowników pobrało atari z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Atari Retro 2.0

  Atari Retro to kolekcja siedmiu klasycznych gier, znanych z konsoli Atari 2600.

 • DOSBox linux

  Z pewnością wielu dzisiejszych użytkowników komputerów zaczynało swoje przygody z wirtualnym światem w czasach 8-bitowców, a potem 16-bitowych Amig i Atari ST. Niejednemu z nich został sentyment do starych gier i programów.

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  117
  Pobierz za darmo atari . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Archon

  Archon game to gra, która ukazała się w 1984 roku na komputery 8-bitowe (Atari, Amstrad, Commodore I ZX Spectrum). Pomysł był prosty, a zarazem świetny – połączyć klasyczne szachy z grą zręcznościową w klimatach fantasy.

 • Deer Hunter Tournament

  Deer Hunter Tournament pc to sportowa gra akcji, w której stajemy się myśliwym polującym cierpliwie na zwierzynę w rozmaitych zakątkach świata.

 • Michael Jackson's Moonwalker

  Rzadko powstają gry poświęcone muzykom czy też gwiazdom popu. Niedawno zmarły Michael Jackson doczekał się tego zaszczytu na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Powstała wówczas gra Michael Jackson’s Moonwalker.

atari Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 117 użytkowników pobrało atari z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: atari