Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

astronomia

Data dodania:
2016-07-31
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
42
Opis - astronomia

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-31 już 42 użytkowników pobrało astronomia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Stellarium 0.11.1

  Stellarium to wirtualne planetarium.

 • Cabri Geometry II Plus 1.4.2.

  Cabri Geometry II Plus to najnowsza wersja niezwykle popularnego programu edukacyjnego do nauki geometrii (euklidesowej i analitycznej) i fizyki.

 • Data dodania:
  2016-07-31
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  42
  Pobierz za darmo astronomia . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WorldWide Telescope 2.2

  WorldWide Telescope czyli najlepsze obserwatoria astronomiczne świata w twoim komputerze.

 • Kleopatra: Droga do tronu

  Wydana w 2007 r. gra przygodowa cleopatra a queen's destiny dopiero teraz ukazuje się w Polsce (jako kleopatra droga do tronu). Grę stworzyło znane z podobnych produkcji studio Kheops. W kleopatra droga do tronu na pc wcielamy się w widoku FPP w Thomasa, postać o bardziej semickim niż egipskim imieniu, mającą jednak ważną rolę do odegrania w egipskiej polityce w 48 r. p.n.e., gdy krajem wstrząsają niepokoje związane ze sporem wewnętrznym Kleopatry VII i Ptolemeusza XIII. Zostaje on wplątany w konflikt próbując rozwiązać swoje prywatne sprawy, mianowicie tajemnicze zniknięcie mentora (bohater zajmuje się astronomią i astrologią) oraz jego córki. Jeśli chcesz zobaczyć, na co stać Thomasa w kleopatra droga do tronu pobierz zajmujące niecałe 400MB demo gry cleopatra a queen’s destiny za free. Tak jak i w pełnej wersji, dostępna jest wyłącznie rozgrywka w trybie singleplayer.

astronomia Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-31 już 42 użytkowników pobrało astronomia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: astronomia