Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aplikacje symbian google talk

Data dodania:
2011-03-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
82
Opis - aplikacje symbian google talk

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2011-03-16 już 82 użytkowników pobrało aplikacje symbian google talk z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Google Talk 1.0.0.105

  Wydany po polsku Google Talk to komunikator internetowy, dzięki któremu możesz być non-stop w kontakcie z przyjaciółmi. Nie potrzeba Ci żadnego pliku instalacyjnego Google Talk do pobrania – wystarczy tylko mieć konto gmail i już możesz się do niego zalogować z dowolnego komputera na świecie.

 • Clock Talk 2 6 1

  Clock Talk to wersja prostego i darmowego zegara na platformy Android. Jego wyjątkowy charakter nadaje mu możliwość dźwiękowego sprawdzenia godziny.

 • Data dodania:
  2011-03-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  82
  Pobierz za darmo aplikacje symbian google talk . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Google Earth 7.0.3

  Aplikacja jest wersją znanego programu Google Earth na urządzenia iPhone, iPad i iPod touch.

 • Google Translate

  Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

aplikacje symbian google talk Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2011-03-16 już 82 użytkowników pobrało aplikacje symbian google talk z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: aplikacje symbian google talk