Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aplikacje java bluetooth walkie talkie

Data dodania:
2013-02-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
60
Opis - aplikacje java bluetooth walkie talkie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-12 już 60 użytkowników pobrało aplikacje java bluetooth walkie talkie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Bluetooth File Transfer 1.41 (Java)

  Bluetooth File Transfer to narzędzie dwustronne, umożliwia w szybki sposób zarówno pobieranie jak i wysyłanie danych poprzez łącze Bluetooth bez znaczenia czy jest to transfer telefon > komputer, komputer > telefon czy jeszcze inne urządzenie.

 • Co to jest bluetooth?

  W temacie przesylania plikow bardzo cz...Wiekszosc ludzi korzysta z tego urzadz...

 • Data dodania:
  2013-02-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  60
  Pobierz za darmo aplikacje java bluetooth walkie talkie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Genius BlueTooth Traveler

  Po kliknieciu w button "Pobierz na str...

aplikacje java bluetooth walkie talkie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-12 już 60 użytkowników pobrało aplikacje java bluetooth walkie talkie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: aplikacje java bluetooth walkie talkie