Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aparat

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
456
Opis - aparat

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 456 użytkowników pobrało aparat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Phone Guardian 2.0 Symbian S60 3rd Edition

  Phone Guardian jest programem służącym do zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą.

 • Phone Guardian 3.0 (S60 3rd edition)

  Phone Guardian jest programem służącym do zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą. Aplikacja blokuje aparat automatycznie po wymianie karty sim. Wymaga ona podania hasła, do tego czasu telefon jest bezużyteczny.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  456
  Pobierz za darmo aparat . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Nokia Multiscanner 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Multiscanner to łatwa w użyciu aplikacja pozwalająca wykorzystać aparat cyfrowy w telefonie jako skaner do rozpoznawania tekstu. Jak się okazuje wystarczy wykonać zdjęcie a następnie użyć odpowiedniej opcji w menu aby tekst został rozpoznany.

 • MMS Cam 1.80

  Bardzo ciekawa i niespotykana aplikacja do zdalnego robienia i wysyłania zdjęć.

 • Advanced Device Locks Symbian UIQ 3rd Edition

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.

aparat Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 456 użytkowników pobrało aparat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: aparat